Kedy je dobré začať predávať nehnuteľnosť

Určite ste sa už niekedy zamysleli nad tým, kedy je ten správny čas na predaj nehnuteľnosti. Ako realitná maklérka vám môžem povedať, že ideálny čas na predaj nehnuteľnosti neexistuje. Existuje však niekoľko faktorov, ktoré môžu ovplyvniť vaše rozhodnutie. Prečítajte si môj článok a zistite, kedy je najlepšie začať predávať nehnuteľnosť.

Sezónne vplyvy na predaj nehnuteľností

Na Slovensku je zvyčajne najlepším obdobím na predaj nehnuteľnosti jar a začiatok leta. V tomto období sú ľudia ochotnejší meniť svoje bydlisko a sú viac otvorení novým možnostiam. Avšak, nezabúdajte, že každý prípad je individuálny a nie vždy sa musíte riadiť týmito pravidlami.

Finančná situácia a trhové podmienky

Ďalším dôležitým faktorom je vaša finančná situácia a aktuálne trhové podmienky. Ak sa nachádzate v situácii, kedy potrebujete rýchlo získať peniaze, môže byť predaj nehnuteľnosti dobrým riešením. Avšak, je dôležité zvážiť aj aktuálne trhové podmienky. Ak je trh v poklese, môže byť predaj nehnuteľnosti menej výhodný.

Plány do budúcnosti

Posledným, ale nemenej dôležitým faktorom, ktorý by ste mali zvážiť, sú vaše plány do budúcnosti. Ak plánujete napríklad presťahovať sa do iného mesta alebo krajiny, môže byť predaj nehnuteľnosti dobrým krokom. Na druhej strane, ak plánujete zostávať na tom istom mieste dlhodobo, môže byť lepšie nehnuteľnosť ponechať a využiť ju napríklad na prenájom.

Ak sa so mnou chcete o niečom poradiť, kontaktujte ma prostredníctvom kontaktov na mojej webovej stránke. Teším sa na vaše otázky a spoločnú spoluprácu!

Bc.Mária Jaslovská
Autor: Bc.Mária Jaslovská

Volám sa Mária Jaslovská rod. Špergerová a som realitná maklérka pre Bratislavu a okolie ale samozrejme nebránim sa predajom aj na celom Slovensku.

Pracujem pre realitnú kanceláriu KARIN&PARTNERS

Som certifikovaná realitná maklérka a členka realitnej únie SR. Mám za sebou úspešné absolvované viaceré školenia  SORA (Slovenská realitná asociácia), v oblasti komunikácie a psychológie predaja.

Predaju nehnuteľností sa úspešne venujem od roku 2008.  Počas tejto doby som predala niekoľko nehnuteľností.

Práca realitného makléra ma veľmi baví  a  snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Preto každý rok vylepšujem ponúkané služby.

Pri fotení nehnuteľnosti spolupracujem s profesionálnym fotografom. V inzerátoch sa snažím poukázať na výhody každej nehnuteľnosti ako napr. EXKLUZÍVNE LEN U NÁS V RK, Aj vďaka tomu dokážem predávať nehnuteľnosti za vyššie ceny ako konkurencia. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Pracujem aj na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentovala, že keď DVAJA ROBIA TO ISTÉ, NIKDY TO NIE JE TO  ISTÉ.

Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať.

Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre mňa samozrejmosťou.

Pre mojich klientov som tu, kedykoľvek ma potrebujú .

Teším sa na spoluprácu

 

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov