23435

Spolupracujeme  so skúsenými finančnými poradcami, ktorí vám zabezpečia komplexné finančné služby spolu so sprostredkovaním financovania vašej nehnuteľnosti BEZPLATNE.

Hypotekárny špecialista vybaví všetko potrebné za Vás. Nájde Vám hypotéku s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu a poskytne individuálny komfort bez starosti pri vybavovaní hypotéky.

Nemusíte prácne získavať informácie od jednotlivých bánk, pretože to za Vás urobí Váš hypotekárny špecialista, ktorý následne pripraví optimálny model splácania podľa finančných možností klienta a skompletizuje doklady potrebné k podaniu samotnej žiadosti o úver.

Stojíte pred najväčším finančným rozhodnutím v živote. Správny výber hypotéky vám ušetrí tisíce eur.

Vybavovať si prvú hypotéku je náročné. Počas jej vybavovania stratíte veľa času zisťovaním, aké rôzne podklady ste zabudli pripraviť. Ak si chcete toto trápenie ušetriť skúste nás požiadať o pomoc a my vám radi poradíme a dopomôžeme k tej správnej hypotéke.

Znalosti našich hypotekárnych špecialistov sú preto pre Vás veľkým plusom a pomáhajú Vám urobiť správne rozhodnutie, ktoré je veľakrát rozhodnutím na celý život.

Hypotéku Vám vybavíme aj keď si nehnuteľnosť nekupujete cez našu RK ! 

LK realinvest s.r.o.          

Sweell financial club s.r.o.

LK realinvest s.r.o. je spoločnosť s niekoľko ročnými skúsenosťami, vďaka ktorým Vám vieme zabezpečiť istotu a kvalitu nami poskytovaných služieb. Náším klientom ponúkame široké spektrum služieb v oblasti :

- finančných služieb- komplexné finančné služby spolu so sprostredkovaním financovania vašej realizácie svojho bývania.

- výstavby a rekonštrukcia rodinných domov, bytov

www.lkrealinvest.sk

foto_s_kubikom_1

Sweell financial club s.r.o.

 

 

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov