23435

Chcem sa, týmto, poďakovať za ústretovosť a spoluprácu pri predaji pozemku. Všetko prebehlo v max. spokojnosti. Doporučujem.....
Dušan Dolnák | Predávajúci, Pozemok - Veľký Grob

Velka spokojnost. Maximalna profesionalita a ochota pomoct a poradit cloveku ktory je v tejto oblasti tak trochu strateny.. :) Este raz vdaka!
Ondrej K. | Kupujúci, Pozemok - Veľký Grob

Pani Špergerovej by som sa rád poďakoval za prístup, promptnosť a komunikáciu pri predaji nehnuteľnosti. Všetko vždy pripravene, o nič, doslova nič okrem podpisov som nemusel riešiť. Presne takto si predstavujem makléra v dobrej realitnej kancelárii.
Tibor H. | Predávajúci, Dom - Senec

Ďakujeme za rýchli predaj bytu a agendu spojenú s predajom
Milan Tomka | Predávajúci, Byt - Bratislava

Pani Špergerová komunikovala promptne a jasne. Pozitívne hodnotím je priateľský a profesionálny prístup. Celkovo som bola spokojná a vrelo odporúčam.
Eva | Predávajúci, Byt - Bratislava V

S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK Karin&Partners sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém.
Holý | Kupujúci, Byt - Bratislava V

"Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou a spoluprácou pri predaji bytu. Som veľmi spokojný a ďakujem pekne :-)
Milan

"So službami . maklérky Márie Špergerovej, sme boli nadmieru spokojní. Pani Mária Špergerová je neskutočne ľudský a milý človek. Je to profesionál celou dušou, prístupom, slušnosťou a dôslednosťou, pretože to, čo robí, robí od srdca. Nakoľko nám v roku 2015 jednu nehnuteľnosť predala, vedeli sme, že oslovíme opäť práve ju. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Máriou Špergerovou a realitnou kanceláriou napriek skutočnosti, že obhliadky sa vykonávali v čase pandémie COVID-19, bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite VRELO odporúčame p. Máriu Špergerovú a realitnú kanceláriu . Celému kolektívu patrí jedno veľmi veľké ĎAKUJEME."
Rodina Macková

"Dobrý večer p.Špergerová ,bola som s Vami veľmi spokojná,milá ústretová ,ochotná vo všetkom s pozdravom Lieskovská"
Lieskovská

"Velka spokojnost. Maximalna profesionalita a ochota pomoct a poradit cloveku ktory je v tejto oblasti tak trochu strateny.. :) Este raz vdaka!"
Ondrej K.

"Jedným slovom PROFESIONÁL, top prístup, vynikajúca komunikácia, akčný prístup."
Branislav Hačko

"Dobrý deň p. Špergerovú som sa rozhodol osloviť ju o pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Bol som veľmi spokojný s prístupom p. Špergerovej, ako aj Vašim. Ste profesionáli! No, a v neposlednom rade obrovská spokojnosť s cenou a rýchlosťou predaja nehnuteľnosti. Ďakujem, a Vašu realitnú kanceláriu a p. Špergerovú budem určite odporúčať ďalej."
Tibor Hačko

"Chceli by sme sa poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej, za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme."
Milan Tomka:

"S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým príjemný a profesionálny prístup pani Márii Špergerovej. Všetko prebehlo rýchlo a bolo jasne komunikované. Odporúčam."
EB

"S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém."
Samuel Holý

"Dobrý deň, pani Máriu Špergerovú som si nevybrala pri prenájme nehnuteľnosti náhodne. V roku 2014 predala moju nehnuteľnosť, takže som ju už poznala. Všetko prebehlo rýchlo na profesionálnej úrovni. Bola promtná a vždy mi vyšla v ústrety. Vedela sa vždy prispôsobiť obhliadke v čase, ktorý vyhovoval mne, dokonca bola ochotná prísť s klientom na obhliadku v čase jej voľna - v nedeľu. Budúci rok budem predávať môj 1-izbový byt a znovu ju oslovím. Taktiež by som ju odporúčila svojim priateľom a známym. Je top. Milý prístup, komunikácia, príjemné vystupovanie."
Viera Kuchtová

"Chcela by som sa poďakovať za rýchle a pohotové sprostredkovanie služieb realitnej agentke Márii Špergerovej, za jej príjemný, seriózny prístup a informovanosť, ktorú som od nej dostala pri našom stretnutí. Býva sa mi dobre a som so všetkým spokojná. Ďakujem, že som si vybrala práve Vašu agentúru a našla tak rýchlo bývanie."
Romana Repiská

"Chcel by som veľmi poďakovať pani Špergerovej za služby a pomoc pri predaji bytu, za ochotu pri všetkom pomôcť a profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a určite odporúčam ďalej. Prajem kopec spokojných zákazníkov :) "
Michal K.

"So službami kancelárie som bola nadmieru spokojná /realitná maklérka p. Špergerová/. Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne veľmi krátkom čase, na naše prekvapenie skoro za 3 dni. Prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov."
p. Michalčíková

"Chcela by som sa poďakovať za zrealizovanie predaja bytu pani maklérke Márii Špergerovej a vašej realitnej kancelárii. Výborná spolupráca, profesionálny prístup a rýchle vybavenie boli výsledkom práce pripravených realitných odborníkov. Prajem Vám i spoločnosti veľa úspechov a veľa ďalších spokojných klientov. Ďakujeme :)."
Livia Struckmuller

"S realitnou kanceláriou sme boli spokojní a s p.Špergerovou obzvlášť. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila vo všetkom pomôcť a vyhovieť. Ďakujeme"
Michal Holečko

"Rada by som ohodnotila Vašu maklérku p. Máriu Špergerovú, s ktorou som bola nad mieru spokojná. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rada, že takí ľudskí pracovnici v realitných kanceláriách existujú, aj keď v menšej miere. Som veľmi spokojná s jej prístupom a veľmi rada ju budem odporúčať a šíriť jej meno v prospech Vašej firmy."
p. Lacková:

" Prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a samotným maklérom, takže som nevedela čo čakať, avšak všetko mi bolo vysvetlené a pani maklérka (Mária Špergerová) všetko včas vybavila. Celkový dojem hodnotím veľmi dobre."
Veronika Kovačiková:

"Ďakujeme za rýchle vybavenie predaja bytu. Máte dobrú maklérku (Mária Špergerová), ktorá sa veľmi dobre starala a informovala nás o každom kroku. Ďakujeme."
Ladislav Lorincz

"Dobrý deň,chcem sa poďakovať za služby realitnej kancelárie. Kúpa môjho bytu prebehla bez najmenších komplikácií a to vďaka p. Špergerovej. Už od prejaveného záujmu o byt išlo všetko veľmi rýchlo a precízne. Takže sa chcem ešte raz poďakovať konkrétne p. Špergerovej, že za mesiac všetko zvládla a odovzdala mi kľúče od môjho prvého vysnívaného bytu. Určite Váš budem odporúčať každému, kto bude hľadať, predávať alebo prenajímať nehnuteľnosť."
Lucia Holcbárová

"Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, najmä spoluprácu s p. Špergerovou. P. Špergerová bola mimoriadne nápomocná pri predaji bytu, o všetkom ma ako predávajúceho včasne informovala, aby bol zabezpečený čo najplynulejší prevod vlastníctva bytu. Jednoznačne odporúčam."
Lukáš Berinec

"So službami kancelárie som bol nadmieru spokojný /realitná maklérka p. Špergerová/. Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne krátkom čase, prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov."
František Krampl

"Chcel by som poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej, za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz vďaka."
R.F

"S p. Špergerovou sme boli maximálne spokojní. Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, zosúladenie termínov s predávajúcimi bolo promptné, všetky podklady pripravené včas a správne. Momentálne riešime posledné úkony potrebné k vyplateniu kúpnej zmluvy bankou. Určite Vás budeme odporúčať ďalej ;)"
Katarína Farkašová

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov