23435
background

Predajte lepšie a za viac

O mne

Volám sa Mária Jaslovská rod. Špergerová  a som realitná maklérka pre Bratislavu a okolie ale samozrejme nebránim sa predajom aj na celom Slovensku.

Pracujem pre realitnú kanceláriu KARIN&PARTNERS

Som certifikovaná realitná maklérka a členka Realitnej únie SR. Mám za sebou úspešné absolvované viaceré školenia  SORA (Slovenská realitná asociácia), v oblasti komunikácie a psychológie predaja.

Predaju nehnuteľností sa úspešne venujem od roku 2008.  Počas tejto doby som predala niekoľko nehnuteľností.

Práca realitného makléra ma veľmi baví  a  snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Preto každý rok vylepšujem ponúkané služby.

Pri fotení nehnuteľnosti spolupracujem s profesionálnym fotografom. V inzerátoch sa snažím poukázať na výhody každej nehnuteľnosti ako napr. EXKLUZÍVNE LEN U NÁS V RK, Aj vďaka tomu dokážem predávať nehnuteľnosti za vyššie ceny ako konkurencia. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Pracujem aj na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentovala, že keď DVAJA ROBIA TO ISTÉ, NIKDY TO NIE JE TO  ISTÉ.

Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať.

Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre mňa samozrejmosťou.

Pre mojich klientov som tu, kedykoľvek ma potrebujú .

Teším sa na spoluprácu

 

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať alebo prenajímať svoju nehnuteľnosť, ponúkam nezáväznú konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Prezentácia je veľmi doležitá súčasť predaja nehnuteľnosti.Vo svojej práci ponúkam najmodernejšie technológie pre maximálny efekt,špičkové interaktívne 3D virtuálne prehliadky,360° videá, realitné fotografie a Home staging.

PROFESIONALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Považujem ho za najdôležitejšiu ľudskú vlastnosť a osobný predpoklad k úspešnej spolupráci.

15
rokov skúseností v odbore
300 +
spokojných klientov
100 %
garantujem Vám spokojnosť
Bc.Mária Jaslovská

Ako pracujem

Ako pracujem?

Ako prebieha práca so mnou?

Osobné stretnutie – najprv sa osobne  nezáväzne stretneme .Vypočujem si  Vaše priania a potreby, týkajúce sa predaja  nehnuteľnosti. Bližšie sa navzájom spoznáme .

Návšteva nehnuteľností – následne si spolu prejdeme predávanú nehnuteľnosť  aby som mohla spoznať jeho prednosti a nedostatky. Predbežne navrhnem doporučený postup predaja.

Spracovanie odhadu trhovej ceny zadarmo –predstavím Vám s odporúčaním predajnú cenu s ohľadom na požadovanú rýchlosť predaja.

Cenu navrhnem  s ohľadom na znalosť lokality a typ nehnuteľnosti a ďalej sa musia brať do úvahy realizované predajné ceny

Následne si  dohodneme podmienky predaja – nastavenie postupu  predaja, ceny, provízie a pod. Podpíšeme sprostredkovateľskú zmluvu s platnosťou spravidla dva mesiace  až 1 rok (závisí od nehnuteľnosti )

Príprava inzercie – začína sa  s nafotením profesionálnych fotografii ( byt by mal byť uprataný alebo vysťahovaný nábytok-ak je to možné ), následná úprava fotiek, zachytenie video záberov, strihanie videa kontroly, tvorba 3D plány, plachty, bannery ak je záujem. Všetky nehnuteľnosti  inzerujem na najvýznamnejších realitných serveroch.

Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, zabezpečujem komunikáciu a organizáciu prehliadok – najdôležitejšie je časová flexibilita, možnosť vyjsť záujemcom v ústrety  v ich časových možnostiach. Pozor, NIE každý klient musí nevyhnutne na obhliadku prísť, niektorí "turisti" ani sami nevedia ,čo chcú  a tak ich návšteva môže byť len stratou času oboch strán.

Rezervačná zmluva  v prípade vyhladania vhodného záujemcu pripravujeme 3 strannú rezervačnú zmluvu, ktorú podpisujeme s Predávajúcim, Záujemcom a Sprostredkovateľom  a v ktorom sa zaviažeme k lehote podpisu kúpnej zmluvy.

Spracovanie zmluvnej dokumentácie – v tú chvíľu zadávam u advokátskej kancelárii prípravu zmluvnej dokumentácie, čiže kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti, prípadne iné dokumenty, podľa konkrétneho prípadu.

Podpis zmluvy, kataster –  po úspešnom odobrení znenia zmluvy, schválenie hypotéky kupujúcim ,tak vo chvíli ,keď je všetko pripravené prichádza konečne samotný podpis dokumentov.

Na zmluvách pre katastrálny úrad, je nutné úradne overiť podpis.

Predávajúci protokol + výplata kúpnej ceny – vo chvíli úspešného zápisu vkladu vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností prichádza chvíľa výplaty kúpnej ceny predávajúcemu a tak isto odovzdanie samotnej nehnuteľnosti k užívaniu. Pripravím predávajúcim preberací protokol o stave a vybavenia nehnuteľnosti a hlavne prevodné formuláre na energie (elektrika+ plyn atď.)

Pokiaľ by som vašu nehnuteľnosť nepredala ,nič neplatíte .Myslím že je to fér.

Služby

3D virtuálna prehliadka

Váš objekt bude prístupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek. 3D Prehliadka je online zážitok, ktorý umožňuje návštevníkovi pohybovať sa v interiéri objektu a vidieť ho z akéhokoľvek uhla, ako by sa v ňom fyzicky nachádzal.Kvalitná videoprehliadka váš inzerát dostane na prvé pozície najnavštevovanejších realitných serverov

Pozrite sa: https://my.matterport.com/show/?m=6gVUwj86EXT

Profesionálne fotografie

Zhotovím profesionálne fotografie prostredníctvom profesionálneho fotografa, aby som zefektívnila účinnosť inzercie,to ako na nás nehnuteľnosť pôsobí, rozhoduje, či kúpime.

Pred

73286522_561587187925904_7181889577584427008_n

Po

rajecka-12-13

Pred

73364161_550999395655881_6761464579122790400_n 

 Po

rovniankova-13-2

 3D pôdorys

bernolakovo-psenicna_1_

 

bernolakovo-psenicna_2_

Úprava a HOMESTAGING

Pripravím nehnuteľnosť na predaj, aby pri obhliadkach oslovila čo najviac potenciálných záujemcov

Homestaging je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru nehnuteľnosti za účelom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme.

Cieľom homestagingu je vytvoriť prvý dojem, ktorý si kupujúci zapamätajú.

Stránka nehnuteľnosti
Dnes nestačí len inzerovať na realitných portáloch. Vytvorím pre vašu nehnuteľnosť stránku ,kde bude prezentovaná len vaša ponuka nehnuteľnosti.

Pozrite sa ,ako môže taká stránka vyzerať

https://mariajaslovska.sk/na-predaj-prijemny-3-izb-byt-v-ba-iii-kramare-ul-visnova

Reklama na sociálnych sieťach

Pre Vašu nehnuteľnosť vytvorím reklamnú kampaň na mieru a postarám sa o propagáciu na Facebooku a Instagrame zamierením na tú správnu cieľovú skupinu.

       

 

 

 


 

 

            

Najnovšie články

Všetky články

PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Celá ponuka

Zaujímavosti

Odkazy

Platenie daní pri predaji nehnuteľností:

https://www.sora.sk/platenie-dane-pri-predaji-nehnutelnosti-bytu-domu-pozemku

https://www.financnasprava.sk/sk/obcania/zivotn/predaj-nehnutelnosti

Realitný barometer - vývoj cien nehnuteľnosti (bytov) za rok 2019:

https://www.realitnaunia.sk/realitny-barometer?fbclid=IwAR0ScjtUhfDDOxqRt0TIhyYdeQpJybEqluwqHLak_BBVDiMo0OlgoILgSxg

Zrušenie omedzení pri prevode pôdy:

https://www.realitnaunia.sk/zrusenie-obmedzeni-pri-prevode-pody?fbclid=IwAR335qxcUBjG_YrQ_apWF-0ITThkxRzkUO3Y5GcWZSkqtaPZfoOwfOZ3fDw

Kataster nehnuteľnosti: https://www.katasterportal.sk/kapor/

Rôzne  : https://www.sora.sk/clanky

 

 

 

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko


Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek platenie v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete. V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o omedzení platieb v hotovosti. S účinnosťou od 1. 7. 2023 došlo k zjednoteniu limitu na platby v hotovosti pre všetky fyzické aj právnické osoby. Vyplýva to z novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti, podľa ktorej sa po novom (jednotne) zakazuje platba v hotovosti, ktorej hodnota prevyšuje 15 000 eur.

Celý tip

Pozor na zmluvy z internetu


Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

Celý tip

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?


Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Celý tip
Všetky tipy

E-book

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov

Referencie

 • “Chcem sa, týmto, poďakovať za ústretovosť a spoluprácu pri predaji pozemku. Všetko prebehlo v max. spokojnosti. Doporučujem..... ”
  Dušan Dolnák | Predávajúci, Pozemok - Veľký Grob
 • “Velka spokojnost. Maximalna profesionalita a ochota pomoct a poradit cloveku ktory je v tejto oblasti tak trochu strateny.. :) Este raz vdaka!”
  Ondrej K. | Kupujúci, Pozemok - Veľký Grob
 • “Pani Špergerovej by som sa rád poďakoval za prístup, promptnosť a komunikáciu pri predaji nehnuteľnosti. Všetko vždy pripravene, o nič, doslova nič okrem podpisov som nemusel riešiť. Presne takto si predstavujem makléra v dobrej realitnej kancelárii. ”
  Tibor H. | Predávajúci, Dom - Senec
 • “Ďakujeme za rýchli predaj bytu a agendu spojenú s predajom”
  Milan Tomka | Predávajúci, Byt - Bratislava
 • “Pani Špergerová komunikovala promptne a jasne. Pozitívne hodnotím je priateľský a profesionálny prístup. Celkovo som bola spokojná a vrelo odporúčam. ”
  Eva | Predávajúci, Byt - Bratislava V
 • “S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK Karin&Partners sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém.”
  Holý | Kupujúci, Byt - Bratislava V
 • “"Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou a spoluprácou pri predaji bytu. Som veľmi spokojný a ďakujem pekne :-) ”
  Milan
 • “"So službami . maklérky Márie Špergerovej, sme boli nadmieru spokojní. Pani Mária Špergerová je neskutočne ľudský a milý človek. Je to profesionál celou dušou, prístupom, slušnosťou a dôslednosťou, pretože to, čo robí, robí od srdca. Nakoľko nám v roku 2015 jednu nehnuteľnosť predala, vedeli sme, že oslovíme opäť práve ju. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Máriou Špergerovou a realitnou kanceláriou napriek skutočnosti, že obhliadky sa vykonávali v čase pandémie COVID-19, bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite VRELO odporúčame p. Máriu Špergerovú a realitnú kanceláriu . Celému kolektívu patrí jedno veľmi veľké ĎAKUJEME."”
  Rodina Macková
 • “"Dobrý večer p.Špergerová ,bola som s Vami veľmi spokojná,milá ústretová ,ochotná vo všetkom s pozdravom Lieskovská" ”
  Lieskovská
 • “"Velka spokojnost. Maximalna profesionalita a ochota pomoct a poradit cloveku ktory je v tejto oblasti tak trochu strateny.. :) Este raz vdaka!" ”
  Ondrej K.
Všetky referencie

Fotografie

    

 

Certifikácie

img_20160401_0001

 img_20160216_0003 

crp-biele-na-zlatom

realitna-unia-gg1

Finančné poradenstvo

Spolupracujeme  so skúsenými finančnými poradcami, ktorí vám zabezpečia komplexné finančné služby spolu so sprostredkovaním financovania vašej nehnuteľnosti BEZPLATNE.

Hypotekárny špecialista vybaví všetko potrebné za Vás. Nájde Vám hypotéku s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu a poskytne individuálny komfort bez starosti pri vybavovaní hypotéky.

Nemusíte prácne získavať informácie od jednotlivých bánk, pretože to za Vás urobí Váš hypotekárny špecialista, ktorý následne pripraví optimálny model splácania podľa finančných možností klienta a skompletizuje doklady potrebné k podaniu samotnej žiadosti o úver.

Stojíte pred najväčším finančným rozhodnutím v živote. Správny výber hypotéky vám ušetrí tisíce eur.

Vybavovať si prvú hypotéku je náročné. Počas jej vybavovania stratíte veľa času zisťovaním, aké rôzne podklady ste zabudli pripraviť. Ak si chcete toto trápenie ušetriť skúste nás požiadať o pomoc a my vám radi poradíme a dopomôžeme k tej správnej hypotéke.

Znalosti našich hypotekárnych špecialistov sú preto pre Vás veľkým plusom a pomáhajú Vám urobiť správne rozhodnutie, ktoré je veľakrát rozhodnutím na celý život.

Hypotéku Vám vybavíme aj keď si nehnuteľnosť nekupujete cez našu RK ! 

LK realinvest s.r.o.          

Sweell financial club s.r.o.

LK realinvest s.r.o. je spoločnosť s niekoľko ročnými skúsenosťami, vďaka ktorým Vám vieme zabezpečiť istotu a kvalitu nami poskytovaných služieb. Náším klientom ponúkame široké spektrum služieb v oblasti :

- finančných služieb- komplexné finančné služby spolu so sprostredkovaním financovania vašej realizácie svojho bývania.

- výstavby a rekonštrukcia rodinných domov, bytov

www.lkrealinvest.sk

foto_s_kubikom_1

Sweell financial club s.r.o.

 

 

Právne poradenstvo

Dôvera a spokojnosť našich klientov je pre nás prioritou. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti realitného právneho poradenstva. Naši skúsení právnici sa už niekoľko rokov venujú predovšetkým realitnému právu. Práve preto garantujeme našim klientom, že každá zmluva je individuálne pripravovaná odborníkom, aktualizovaná podľa súčasných platných zákonov a v neposlednom rade je aj v našom záujme chrániť našich klientov.

 

 

Kontakt

Telefón

+421 907 752 213

Adresa

Bratislava


Kontaktný formulár

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov